شرایط استفاده و قوانین

آخرین ویرایش قوانین: ۱۰ آذر ۱۳۹۵

– این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و سفارشات مغایر با قوانین کشور از قبیل سفارشات مربوط به پیج های سیاسی و پیج های غیر اخلاقی و هر چیزی که مغایر با قوانین کشور باشد انجام نخواهد شد.

– قبل از سفارش پیج خود را از حالت خصوصی یا Private خارج کنید و تا پایان انجام شدن سفارش خصوصی نکنید. درغیر اینصورت سفارش انجام نمیشود.

– بعد از ثبت سفارش حتما صبر کنید تا فرآیند پرداخت کامل شود و در سایت ما به شما فاکتور خرید شامل: شماره سفارش، شماره پیگیری و … داده شود.

– به دلیل خودکار بودن فرآیند ثبت و انجام سفارشات بعد از شروع سفارشات امکان برگشت یا لغو یا ویرایش مشخصات وجود ندارد. بنابراین در هنگام وارد کردن آی دی اینستاگرام و آدرس URL پست ها دقت کنید و آی دی خود را تا یک هفته بعد از سفارش تغییر ندهید.

-سرویس های فالوورایرانی توسط یوزر های واقعی ایجاد شده اند اما ممکن است تعدادی افراد خارجی یا عربی و … هم در آن وجود داشته باشد اما اکثر ایرانی هستند. جهت اطمینان از سرویس و کارآمد بودن آن برای شما و تست کیفیت میتوانید از بسته های کمتر مانند ۲۰۰ تایی یا ۵۰۰ تایی سفارش ثبت کنید و در صورت رضایت بسته های بالاتر سفارش دهید. زیرا در صورت ثبت سفارش تحت هیچ شرایطی امکان لغو یا برگشت هزینه به دلیل پشیمانی شما یا عدم کیفیت یا هر مورد دیگری وجود ندارد.

– برای انجام سفارشات باید پیج شما دارای عکس پروفایل و حداقل یک پست باشد.

– بعد از ثبت سفارش صبر کنید که سفارش شما کامل شود و بعد از تکمیل شدن سفارش مجدد از سایت ما یا سایت های دیگر همان سرویس را خریداری کنید در غیر اینصورت در انجام سفارش اختلال ایجاد میشود و سفارشات بدرستی انجام نمیشوند. سفارش همزمان لایک و فالوور با هم مشکلی ندارد ولی اگر دو سفارش از یک محصول مثلا دوبار پشت سرهم فالوور ثبت کنید ممکن است در انجام سفارش اختلال ایجاد شود، زیرا ملاک انجام سفارشات فقط عدد اولیه و نهایی فالوور یا لایک است

– اعتماد در مورد پرداخت :
ما از اولین ارائه دهندگان خدمات شبکه های اجتماعی در ایران هستیم و ۲ سال از شروع فعالیت مجموعه ما میگذرد و در این مدت بیش از ۳۰۰۰۰۰۰۰ فالوور اینستاگرام تحویل داده ایم وتعداد زیادی از شرکت ها و سازمان های بزرگ و خیلی از افراد مشهور و هنرمندان از مشتریان ما هستند و بالاترین درصد رضایت مشتریان را داشته ایم.
– ضمانت و بازگشت وجه:
تمام سعی ما بر ارسال بهترین فالوورهای موجود را ارسال است که بیشترین کیفیت و پایداری و کمترین ریزش را داشته باشد، از این رو به علت سو استفاده برخی مشتریان قبلی و سعی در دور زدن قوانین ما با روش هایی از جمله تغییر نام اکانت و روش های دیگرداشتند و بعلت اینکه بعضی افراد قبلا از برنامه های افزایش فالوور یا جاهای دیگر فالوور گرفته اند و چون آن فالوورها ریزش میکنند لذا تشخیص اینکه فالوور های ریزش کرده از طرف ما یا آنهاست، ممکن نیست. همچنین ممکن است به دلیل آپدیت های امنیتی دوره ای اینستاگرام فالوور های ما هم ریزش داشته باشند و ما کنترلی بر ثابت ماندن قالوورها نداریم. بنابراین بعد از انجام کامل سفارش اگر به هر دلیلی تعداد فالوور های شما بعد از مدتی(حتی بعد از یکروز) کم شود خسارتی تعلق نخواهد گرفت.

-صرفا در صورتی که ما نتوانیم سفارش مورد نظر را به هر دلیلی از جمله خرابی سایت و سرور ها و … پایان برسانیم یا اینکه سفارش را اشتباه انجام دهیم مبلغ پرداختی شما کارت به کارت خواهد شد.